Kierownik / majster robót rusztowaniowych w przemyśle - Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy.

Zadania:

  • nadzór i prowadzenie robót w branży rusztowaniowej głównie w przemyśle energetycznym i chemicznym.

Wymagania:

  • wiedza i kwalifikacje w zakresie prowadzenia robót rusztowaniowych,
  • udokumentowana wiedza techniczna,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia robót rusztowaniowych,
  • posiadanie Certyfikatu SCC lub VCA,
  • dobra, branżowa znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dyspozycyjność w związku z wyjazdem do pracy za granicę - Niemcy,
  • posiadanie ubezpieczenia społecznego lub/i zdrowotnego do uzyskania zaświadczenia A1 w ZUS-ie (tj okres min 30 dni przed wyjazdem),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce z oddelegowaniem do pracy w Niemczech,
  • atrakcyjną płacę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych osobowych (Dz. U. Nr.133, poz. 883)."

© 2017 Xervon Polska. Firma z Grupy Remondis. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Mesje.com