Inspektor ds. BHP

Miejsce pracy: Bełchatów | Teren Elektrowni Bełchatów

Zadania:

  • monitorowanie i kontrola przestrzegania przez Spółkę wymogów prawnych i systemowych w obszarze BHP,
  • wykonywanie obowiązków sprawozdawczych wynikających z przepisów BHP,
  • promowanie kultury BHP i podnoszenia świadomości pracowników w zakresie BHP
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP,
  • prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP,
  • prowadzenie audytów z zakresu BHP oraz kontroli warunków pracy na stanowiskach pod względem bezpieczeństwa pracy,
  • udział w dochodzeniach powypadkowych - prowadzenie dokumentacji dot. wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz ich analizowanie,
  • organizowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa pracy,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie i przynajmniej 2 lata stażu pracy,
  • tytuł zawodowy technika bezpieczeństwa i higieny pracy lub wykształcenie średnie i przynajmniej 4-letni staż zawodowy,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP,
  • uprawnień z zakresu szkoleń bhp,
  • doświadczenia w branży budowlanej i okołoenergetycznej, mile widziane doświadczenie w firmie zajmującej się rusztowaniami,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • stałą pracę w dużej, międzynarodowej, stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

© 2020 Xervon Polska. Firma z Grupy Remondis. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Mesje.com