Kierownik robót (rusztowania)

Zadania:

  • obsługa projektu w Puławach - Zakłady Azotowe,
  • sprawowanie obowiązków kierownika robót w branży rusztowaniowej,
  • organizacja, nadzór i koordynacja pracy podwykonawców w zakresie montażu, utrzymania, dzierżawy oraz demontażu rusztowań,
  • przeprowadzanie odbioru rusztowań i dopuszczenie do pracy,
  • dbałość o terminowość realizacji inwestycji,
  • możliwe kilkudniowe wyjazdy w inne rejony: Warszawa, Kozienice,
  • przygotowanie oraz rozliczanie projektów od strony ekonomicznej,
  • przygotowywanie raportów z realizacji oraz rozliczeń końcowych,
  • współpraca z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert i wycena.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o kierunku budowlanym lub pokrewnym,
  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu prac remontowych w budownictwie przemysłowym (pożądana branża rusztowaniowa),
  • praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac montażowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu i bezpośrednim nadzorowaniu prac (pracownicy/podwykonawcy),
  • umiejętność budowania kontaktów z partnerami biznesowymi (klienci, dostawcy, podwykonawcy),
  • swobodna obsługa MS Office,
  • ukierunkowanie na rezultaty,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz zagranicznym,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

Zachęcamy do kandydowania osoby z branż pokrewnych: szalunki, zbrojenia, rurociągi, konstrukcje stalowe itp. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Więcej w tej kategorii: « Inspektor ds. BHP

© 2020 Xervon Polska. Firma z Grupy Remondis. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Mesje.com