O Xervon Polska

Xervon GmbH jest jednym z największych koncernów zajmujących się rusztowaniami przemysłowymi, elewacyjnymi oraz izolacjami technicznymi. Posiada wiodącą pozycję wśród usługodawców w swojej branży. 

Xervon Polska Sp z o.o. - polskie przedstawicielstwo koncernu, podobnie jak Spółka Matka, oferuje kompleksowe usługi rusztowaniowe w oparciu o systemowe elementy firmy Hünnebeck GmbH oraz Layher a także rozwiązania izolacji technicznych - włączając projektowanie, dostarczenie materiału, montaż oraz obsługę serwisową. Pozostały zakres usług świadczonych przez naszą firmę można znaleźć w zakładce Oferta.

Od 1996r. dostarczamy rusztowania dla przemysłu i budownictwa ogólnego oraz izolacje techniczne obiektów przemysłowych. Jakość oraz trudność wykonywanych przez nas projektów wielokrotnie została potwierdzona zdobytymi nagrodami w konkursach dotyczących prac rusztowaniowych. 

Będąc polskim przedstawicielstwem grupy kapitałowej REMONDIS pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach budowlanych i remontowych w naszym kraju.

Prowadzimy naszą działalność przez sieć biur regionalnych strategicznie zlokalizowanych na obszarach największego zainteresowania naszymi usługami.

Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy w swojej branży i właśnie dzięki nim możemy zaoferować klientom rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb.

Jakość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska są i zawsze pozostaną priorytetem naszej działalności. To w połączeniu z wysokim poziomem efektywności kosztowej, którą zapewnia doświadczenie naszej kadry menedżerskiej i pracowników operacyjnych sprawia, iż zawsze gwarantujemy profesjonalną, terminową i przystępną finansowo usługę.  

© 2020 Xervon Polska. Firma z Grupy Remondis. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Mesje.com